0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane Pallatit te Brigadave

ID : 082F260

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane Pallatit te Brigadave. Vile 2 kat me nje siperfaqe 130m2 per kat, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete. Vila eshte e organizuar ne 10 dhoma dhe 3 wc, eshte totalisht e mobiluar ne menyre moderne. Vila ka oborr te gjelberuar dhe te mbjelle me peme me nje siperfaqe 270m2. Mundesi parkimi ne oborr te viles. 
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 260 m²
Dhoma 10
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate