0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. e Dibres, prane Selvise.

ID : 700091085

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Ambienti me siperfaqe 85 m2 eshte i organizuar ne 3 zyra, 1 banjo dhe 1 ballkon. Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, eshte i shtruar ne pllake, bosh, 3 AC, i shtruar ne pllake, i pershtashem per cdo lloj zyre.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 85 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate