0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament Duplex 3+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.

ID : 310021120

Tirane, Japim me Qira Apartament Duplex 3+1 ne Rr. e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti me siperfaqe 120 m2 eshte i organizuar ne katin e pare ambient i ndenjes, 1 banjo dhe 1 ballkon, kati i 2-te e eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, e mobiluar, Chiller dhe kaldaje me gaz.

Cmimi 750 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 750 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate