0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe

ID : 184081240

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Ambient me siperfaqe 240 m2, I shtruar ne beton, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire , depo dhe 2WC, ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 1500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Qemal Stafa
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 240 m²
Zyra 1
Banjo 2
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate