0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Xhorxh Bush, prane Qendres.

ID : 1530022018

Tirana, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Xhorxh Bush, prane Qendres. Ambienti me siperfaqe 18 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo. Prona ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Dyqani eshte bosh, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 600 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Xhorxh Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 18 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati -1
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate