0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Bulevardin Zhan D'Ark prane Ministrise se Jashtme

ID : Z064023076

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Bulevardin Zhan D'Ark prane Ministrise se Jashtme. Ambient me siperfaqe 76 m2 i shtuar ne pllake ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire dhe 1 wc, i pershtatshem per zyre.

Cmimi 320 Euro/muaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adresa :

Bulevardi Zhan D'Ark
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 320 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 76 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate