0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate.

ID : 233F360

Tirana, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Liqeni i Thate. Apartamenti me siperfaqe 360 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 dhome gatimi, 2 banjo, 1 depo, 1 ballkon dhe 1 verande. Prona ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri, eshte shtruar ne pllake, ka orietimin ne Lindje i cili ofron nje pamje piktoreske te Liqenit te Tiranes. Apartamenti eshte i mobiluar, ka ngrohes qendror CHILLER.

Cmimi 650 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 650 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 360 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate