0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Dibres

ID : 084081220

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Dibres. Vile 2 kat me siperfaqe 220m2, eshte e shtruar ne parket, organizohet me shkalle te brendeshme. Vila organizohet: Kati I ka 2 dhoma gjumi dhe 1 dhome gatimi. Kati II ka 3 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi, 1WC. Vila organizohet me shkalle te bendshme, ka oxhak funksional, ka oborr te gjelberuar, mundesi parkimi per nje post.
Cmimi 1300 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Dibres
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 220 m²
Dhoma 5
Banjo 2
Kati 0
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate