0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Prokop Mima, prane Kristal Center.

ID : 2634053128

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Prokop Mima, prane Kristal Center. Ambienti me siperfaqe 128 m2 eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Zyra eshte e shtruar ne pllake, ka orientim ne Perendim, pamje nga rruga kryesore, eshte bosh, ka mundesi reklamimi.

Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Prokop Mima
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 128 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate