0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr.Peti, prane Kopshtit Zoologjik

ID : 737F115

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr.Peti, prane Kopshtit Zoologjik. Apartament 2+1+2WC+1bllk, me siperfaqe 115m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 2 AC, orientohet ne Lindje-Perendim.
Cmimi 400 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Peti
Tirane

Qyteti : Tirane

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 115 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Nr i kateve 5
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate