0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartment 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok.

ID : 793051110

Tirane, Japim me Qira Apartment 2+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartamenti me siperfaqe 110 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi, 1 dhome ndenje, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne parket, ka orientim ne Jug-Lindje, jepet me qera e mobiluar, 4 AC.

Cmimi 800 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Brigada 8
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 110 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 7
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate