0 prona te gjetura

Japim me Qira Zyra ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok.

ID : 695051130

Tirane, Japim me Qira Zyra ne Rr. Pjeter Bogdani, zona Bllok. Ambienti me siperfaqe 130 m2 eshte i organizuar ne 3 zyra, 1 dhome gatimi, 2 banjo dhe 1 ballkon. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, e mobiluar, 3AC. Prona ndodhet ne nje zone qendrore, te kerkuar, adrese te sakte.

Cmimi 750 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Pjeter Bogdani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 750 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Zyra 3
Banjo 0
Kati 6

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate