0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise.

ID : 690102100

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Kavajes, prane Xhamise. Ambienti me siperfaqe 100 m2 eshte e organizuar ne 3 zyra, 1 banjo dhe 1 ballkon. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues,, eshte shtruar ne pllake, bosh, ka orientim ne Jug. Ambienti ndodhet ne nje zone te kerkuar prane qendres.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 2
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate