0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit

ID : 090025240

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit. Vile 3 kat me siperfaqe 240m2, dhe oborr me siperfaqe 200m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete. Vila organizohet me shkalle te jashtme e te brendshme, kati I ka ambient ndenje, kuzhine, korridor. Kati II ka dhome ndenje, dhome gatimi, dhome gjumi, 1wc, 1bll. Kati III ka 2dhoma gjumi, 1holl, 1wc, 1bll. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, sistem kondicionimi ne cdo ambient, oborr te gjelberuar, mundesi parkimi.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 240 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate