0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane Kalase se Perteles

ID : 092P400

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane Kalase se Perteles. Vile me siperfaqe 400m2 dhe oborr te gjelberuar me siperfaqe 2300m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes. Vila organizohet me shkalle te brendshme, ka 10 dhoma, 4 dhoma gjumi, dhome gatimi te ndare, 3WC, lavanderi. Vila eshte totalisht e mobiluar, ka sistem qendror ngrohes, ka ambient te gjelbruar, te mbjelle me peme, ambiente shplodhese dhe argetuese. Vila ndodhet ne nje zone shume te qete, larg zhurmes vetem 15 minuta larg qendres se Tiranes.
Cmimi 2000 Euro/muaj. 

Adresa :

Petrele
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Petrele

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 400 m²
Dhoma 10
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate