0 prona te gjetura

QERA / Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja

ID : B145021120

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja. Apartament me siperfaqe 120m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 1 post parkimi.

Cmimi 600 Euro/muaj

 

 

Adresa :

Rruga Elbasanit
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 600 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 120 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate