0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Apartament ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Vesa Center

ID : 307051135

Tirane, Japim me Qera Apartament ne Rr. Abdyl Frasheri, tek Vesa Center. Apartamenti 3+1+1garderobe+2WC+1Blk, me siperfaqe 135m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Prona ka 3AC, orientohet ne Jug, ndodhet ne nje nga zonat me te kerkura te qytetit, prane te gjitha sherbimeve.

Cmimi 1200 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Abdyl Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Hipoteke
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 135 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 7
Nr i kateve 11
Orientimi Jug
Hipoteke Po

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate