0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Saraceve, prane Selvise

ID : D049081048

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Saraceve, prane Selvise. Ambient me siperfaqe 48m2, i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te njepallati te ri, i shtruar ne pllake. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 280 Euro/muaj

 

 

Adresa :

Rruga Saraceve
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/1

Info Financiare :

Qira 280 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 48 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate