0 prona te gjetura

QERA / Ambient Biznesi ne Rr. Fadil Rada, prane ATSH

ID : D050023035

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Fadil Rada, prane ATSH. Ambient me siperfaqe 35m2, i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje godine, i shtruar ne pllake. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 280 Euro/muaj

 

Adresa :

Rruga Fadil Rada
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 280 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 35 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate