0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Eleonores.

ID : 734053091

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Eleonores. Apartameti me siperfaqe 91 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte i sapo mobiluar, i pajetuar me pare. Apartamenti eshte i shtruar ne pllake, ka orientim ne Jug, ndodhet ne nje zone te qete, larg qendres.

Cmimi 350 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Bill Klinton
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 91 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 3
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate