0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Intersport.

ID : 356101070

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Intersport. Apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 Blk, me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Prona eshte e mobiluar dhe ka AC, orientohet ne Lindje, ka mundesi parkimi  me pagese.

Cmimi 47 Euro/nata.

 

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 47 € / dite

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 70 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati 3
Nr i kateve 10
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate