0 prona te gjetura

QERA / Ambient Zyre ne Blv. Zhan D’Ark

ID : Z061023050

Tirane, Japim me Qera Ambient Zyre ne Blv. Zhan D’Ark. Ambient me siperfaqe 50m2, i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, pjeserisht i mobiluar. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 350 Euro/muaj

 

 

Adresa :

Bulevardi Zhan D'Ark
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 50 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate