0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. 28 Nentori

ID : 323022075

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. 28 Nentori. Ambient me siperfaqe 75m2, i shtruar me parket, eshte i organizuar ne 3 zyra, 1 WC dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile, jepet me qira bosh, 2AC. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, me pamje nga rruga kryesore. 
Cmimi 500 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga 28 Nentori
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Vjeter
Siperfaqe 75 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate