0 prona te gjetura

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 3 Kat ne Rr. Ded Gjo Luli, pas Muzeut Kombetar.

ID : 2631091431

 

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 3 Kat ne Rr. Ded Gjo Luli, pas Muzeut Kombetar. Ambienti me siperfaqe 431m2 eshte i ndare ne 3 kate ku secili kat ka nga 1 banjo, kati i 3-te ka 1 AC, eshte i shtruar ne pllake dhe ndodhet ne qender te qytetit. Ambienti eshte i orientuar nga Jugu dhe nuk ka pamje nga rruga kryesore.

Cmimi 3000 Euro/muaj.

 

 

 

Adresa :

Rr Ded Gjo Luli
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 9/1

Specifikime te tjera :

  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 3 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 431 m²
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate