0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Pandi Dardha, prane Bllokut Gintash

ID : 16261121608

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Pandi Dardha, prane Bllokut Gintash. Ambient me siperfaqe 1608m2, I shtruar ne beton, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC, i gatshem per hapjen e nje super marketi. Me ekspozim maksimal ne fasaden e jashtme jan vendosur shkallet levizese ne hyrje te qendres tregtare. Gjithashtu ofrohen ambjente magazinimi dhe depozitimi per bisnesin. Ndodhet buze rruges kryesore, me mundesi reklamimi. 
Cmimi 9.5 Euro/m2.

Adresa :

Rruga Pandi Dardha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 15 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 608 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate