0 prona te gjetura

QERA / Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla

ID : B140053160

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Medar Shtylla. Apartament me siperfaqe 160m2, i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar.  

Cmimi 800 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Medar Shtylla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 160 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 6
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate