0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Qendres

ID : 354101060

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. e Kavajes, prane Qendres. Apartamenti me siperfaqe 60 m2 eshte i organizuar ne, 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo, 1 ballkon. Eshte i shtruar me parket, totalisht i mobiluar dhe shume komod. Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, ku ka prane te gjitha fasilitet.

Cmimi 35 Euro/nata.

Adresa :

Rruga e Kavajes
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 35 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 60 m²
Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate