0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit te Thate.

ID : 726F098

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit te Thate. Apartamenti me siperfaqe 98 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje,1 banjo dhe 2 ballkone. Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, eshte i mobiluar, i shtruar ne parket, ka orietim ne Lindje-Perendim, 3AC. Apartamenti ka parkimi te perfshire ne cmim.

Cmimi 350 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Peti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner
  • Lavastovilje

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 98 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 4
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate