0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi 2 Kat ne Rr. e Vilave, prane TEG

ID : VN02

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi 2 Kat ne Rr. e Vilave, prane TEG. Vile me siperfaqe totale ndertimi 220m2 dhe oborr me siperfaqe 2500m2, eshte e shtruar ne pllake, 8zyra+2WC+2bllk+1dhome gatimi.

Vila eshte bosh, e organizuar me shkalle te brendshme, ka oborr te gjelberuar, mundeson parkim te mbyllur dhe te hapur ne oborr.

Cmimi 1200 Euro/muaj

Adresa :

Rruga e Vilave
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Parkim

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 220 m²
Zyra 8
Banjo 2
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate