0 prona te gjetura

Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok

ID : 805052130

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok. Apartament 3+1+dhome gatimi+dhome ngrenie+2WC+2bllk, me siperfaqe 130 m2, i shtruar ne parket dhe pllake, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, 1AC.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Andon Zako Cajupi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 130 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 4
Orientimi Lindje Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate