0 prona te gjetura

Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Ali Demi, prane Fushave.

ID : 687011090

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Ali Demi, prane Fushave. Ambienti me siperfaqe 90 m2 eshte i organizuar ne 3 zyra, 1 banjo dhe 1 ballkon. Zyrat jane te shtruara ne parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, kane pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi, ka orientim ne Lindje, ka mundesi parkimi me pagese.

Cmimi 500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 90 m²
Zyra 3
Banjo 1
Kati 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate