0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Xhorxh W Bush

ID : 101022275

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Xhorxh W Bush. Vile 3 kat me siperfaqe 275m2 dhe 100m2 oborr, organizohet me shkalle te brendshme, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Kati I ka dhome ndjenje, 1 kuzhine, 1 wc. Kati II ka 3 dhoma gjumi, 1 wc, 2 bll. Kati III ka holl te madh, 1 wc, 1 bll. Vila eshte e mobiluar, oxhak funksional, ka sistem kamerash sigurie, mundesi parkimi ne oborr.
Cmimi 1000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Xhorxh W Bush
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 275 m²
Dhoma 4
Banjo 3
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate