0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Liqenit Artificial.

ID : 1060210124

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica, prane Liqenit Artificial. Apartamenti me siperfaqe 124 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 2 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin 9-te te nje pallati te ri, eshte totalisht e mobiluar, e shtruar ne parket. Apartamenti ka pamje nga kodra e liqenit, ndodhet prane ajrit te paster dhe te gjitha sherbimeve.

Cmimi 650 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Faik Konica
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 650 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 124 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 9
Orientimi Jugperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate