0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane

ID : 103025250

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Fuat Toptani, prane Vilave Gjermane. Vile me siperfaqe totale ndertimi 250m2 dhe oborr me siperfaqe 300m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket.
Kati 1-re i viles organizohet ne 1dhome gatimi+1dhome ndenje+2WC.
Kati i 2-te ka 1 ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 WC dhe 1 ballkon.
Kati i 3-te ka 1 dhome gjumi, 1 WC dhe 1 ballkon.
Vila eshte totalisht e mobiluar, e organizuar me shkalle te brendshme, 7AC, mundeson parking te hapur ne oborr.
Cmimi 1200 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Fuat Toptani
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 250 m²
Dhoma 5
Banjo 4
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate