0 prona te gjetura

QERA / 2 Kate te nje Vile ne Rr. Todi Shkurti

ID : V018023260

Tirane, Japim me Qera 2 Kate te nje Vile ne Rr. Todi ShkurtiVile me siperfaqe totale 260m2 dhe oborr me siperfaqe 600m2. Vila organizohet 2 Apartamente me siperfaqe 130m² secili kat.

Kati i 1-re organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc, 1 ballkon dhe 1 verande.

Kati i 2-te organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 2 wc dhe 3 ballkone.

Vila eshte ndertim i ri, i shtruar ne pllake dhe parket, e mobiluar. Oborri eshte i gjelberuar, me peme frutore dhe mundeson parkim. 

Cmimi 1300 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Todi Shkurti
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 300 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 260 m²
Dhoma 5
Banjo 4
Kati N/A
Nr i kateve 2
Orientimi Verilindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate