0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Blv. Zhan D’Ark, prane Maternitetit te ri

ID : B135032100

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Blv. Zhan D’Ark, prane Maternitetit te ri. Apartament me siperfaqe 100m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje,1 depo, 1 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, i mobiluar. 

Cmimi 350 Euro/muaj. 

 

 

Adresa :

Bulevardi Zhan D'Ark
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 3/2

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar

Info Financiare :

Qira 350 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 100 m²
Dhoma 2
Banjo 1
Kati 6
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate