0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane Intersport.

ID : 685101030

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri, prane Intersport. Ambienti me siperfaqe 30 m2 dhe lartesi 3.5m, eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 banjo dhe eshte totalisht e mobiluar si klinike dentare. Klinika ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri, eshte e shtuar ne pllake, ka orientim ne Perendim, 1 AC.

Cmimi 700 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Myslym Shyri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 700 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 30 m²
Zyra 1
Banjo 1
Kati 1
Orientimi Perendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate