0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, prane Qytetit Studenti

ID : 105025230

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, prane Qytetit Studenti. Vile 2 kat me siperfaqe 230m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I: ka 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1WC, 1 verande. Kati II ka 3 dhoma gjumi, 1WC. Vila eshte totalisht e mobiluar, 2AC, oxhak funksional, oborr te gjelberuar, mundesi parkimi ne oborr.
Cmimi 800 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Budi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/5

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 800 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 205 m²
Dhoma 3
Banjo 2
Kati 0
Nr i kateve 2

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate