0 prona te gjetura

QERA / Vile 3 Kat ne Rr. Don Bosko

ID : V017111270

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Don Bosko. Vile me siperfaqe  ndertimi 270m².

Kati 1-re i viles organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 1 wc dhe 1 depo.

Kati i 2-te organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 wc dhe 2 ballkone.

Kati i 3-te organizohet ne 3 dhoma gjumi ,1 wc dhe 2 ballkone.

Vila eshte e shtruar ne pllake, totalisht e mobiluar, shkalle te brendshme. Ka oborr te gjelberuar , i cili mundeson 2 poste parkimi.

Cmimi : 1200 Euro/muaj.

 

 

Adresa :

Rruga Don Bosko
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 11/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 200 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 270 m²
Dhoma 6
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate