0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane kopshtit Botanik

ID : B134F140

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Liqeni i Thate, prane kopshtit Botanik. Apartament me siperfaqe 140m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi, 2 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 2 poste parkimi.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Liqeni i Thate
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : Komuna Farke

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Parkim

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Juglindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate