0 prona te gjetura

QERA / Bar - Caffe ne Rr. Islam Alla

ID : D047102130

Tirane, Japim me Qera Bar - Caffe ne Rr. Islam Alla. Ambient me siperfaqe 530m2, i organizuar ne 1 hapesire, 4wc, 2 ballkone dhe 1 verand. Lokali ka hapesire te brendshme 130m2 dhe verand me siperfaqe 400m2. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, i pa mobiluar, ka 2 hyrje, mundesi reklamimi.

Cmimi 1500 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Íslam Alla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/2

Specifikime te tjera :

  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 1 500 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 530 m²
Banjo 3
Kati 0

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate