0 prona te gjetura

Japim me Qera Lokal ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane COIN

ID : 178021240

Tirane, Japim me Qera Lokal  ne Rr. Papa Gjon Pali II, prane COIN. Lokal me siperfaqe 240m2 , i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin -1 dhe 0 te nje pallati. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 4 WC. Lokali jepet me qera i mobiluar si Bar Kafe, ka system aspirim kondicionimi.
Cmimi 2000 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Papa Gjon Pali II
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/1

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 240 m²
Zyra 1
Banjo 4
Kati -1

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate