0 prona te gjetura

Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise.

ID : 683051140

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Sami Frasheri, prane Drejtorise se Policise. Ambienti me siperfaqe 140 m2 eshte i organizuar ne 4 zyra, 2 banjo dhe 1 ballkon. Zyra ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte e shtruar ne pllake, ka orientim ne Veri-Perendim. Zyra eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi, ka 2 AC, jepet me qera bosh, dhe ka mundesi parkimi me pagese.

Cmimi 550 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Sami Frasheri
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 550 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 140 m²
Zyra 4
Banjo 2
Kati 3
Orientimi Veriperendim

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate