0 prona te gjetura

Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Ing. Ndertimit

ID : 106073290

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Ing. Ndertimit. Vile 3 kat me siperqafe ndertimi 290m2 dhe siperfaqe trualli 250m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne nje zone te qete, e pozicionuar ne rruge dytesore. Kati I pare eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno dhe banjo. Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe banjo. Kati i trete organizohet ne soxhorno te hapur me oxhak funksional. Vila eshte e mobiluar, ka oxhak funksional, ka sistem kondicionimi ne cdo ambient, shkalle te brendshme. Vila ka punime teper cilesore, ambientet e jashtme me nje siperfaqe 250m2 jane te gjelberuara dhe te mbjelle me peme, mundesi parkimi brenda ne oborr per 3 poste makinash. 
Cmimi 2000 Euro/muaj. 

Adresa :

Rruga Muhamet Gjollesha
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 7/3

Info Financiare :

Qira 2 000 € / muaj

Detajet :

Siperfaqe 290 m²
Dhoma 5
Banjo 2
Kati 0
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate