0 prona te gjetura

QERA / Bar - Caffe ne Rr. Hoxha Tahsim

ID : D046023220

Tirane, Japim me Qera Bar - Caffe ne Rr. Hoxha Tahsim. Ambient me siperfaqe 220m2, i organizuar ne 1 hapesire, 2wc dhe 1 verande ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. Bari eshte ne gjendje pune, totalisht i mobiluar, 2 hyrje.

Cmimi 900 Euro/muaj.Adresa :

Rruha Hoxha Tahsim
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 2/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner
  • Pamje nga rruga kryesore
  • Mundesi reklamimi

Info Financiare :

Qira 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 220 m²
Banjo 2
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate