0 prona te gjetura

QERA / Apartament 2+1 ne Rr. Islam Alla

ID : B132101106

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Islam Alla. Apartament me siperfaqe 106m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 1 AC.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Islam Alla
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 10/1

Specifikime te tjera :

  • Ashensor
  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 400 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 106 m²
Dhoma 2
Banjo 2
Kati 4

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate