0 prona te gjetura

QERA / Vile 3 Kat ne Rr. Riza Cerova

ID : V013082300

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Riza Cerova.

Kati i 1-re organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi dhe 1 Wc, me siperfaqe 100m2.

Kati i 2-te organizohet ne 3 dhoma gjumi dhe 1 wc, me siperfaqe 100m2.

Kati i 3-te organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 wc dhe 2 ballkone, me siperfaqe 100m2.

Vila eshte ndertim i ri, i shtruar ne pllake,totalisht e mobiluar, 5AC, shkalle te brendshme druri. Oborri i viles i gjelberuar, me peme frutore, mundeson parkim.

Cmimi 900 Euro/muaj.

Adresa :

Rruga Riza Cerova
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 8/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 900 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 300 m²
Dhoma 4
Banjo 3
Kati N/A
Nr i kateve 3
Orientimi Jug

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate