0 prona te gjetura

Japim me Qira Apartament me Qera Ditore ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish- Ekspozites

ID : 346052035

Tirane, Japim me Qira Apartament me Qera Ditore ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish- Ekspozites. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi dhe 1 banjo, eshte i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar. Ndodhet ne nje zone te qete, jo larg qendres, te gjitha sherbimet jane prane.

Cmimi 37 Euro/nata

 

Adresa :

Bulevardi Gjergj Fishta
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/2

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 37 € / dite

Detajet :

Dhoma 1
Banjo 1
Kati N/A

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate