0 prona te gjetura

Japim me Qera Vile 2 kat ne Rr. Bilal Golemi, prane kompleksit Dinamo.

ID : 153053258

Tirane, Japim me Qera Vile 2 kat ne Rr. Bilal Golemi, prane kompleksit Dinamo. Vila me siperfaqe 258 m2 eshte e ndare ne katin e pare 2 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi, 1 dhome ndenje, 1 banjo dhe 1 ballkon, kati i 2-te i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, wc dhe 2 ballkone. Vila eshte e shtruar ne pllake, ka shkalle te brendshme, e mobiluar, 7 AC. Ka orientim gjeografik ne Veri-Lindje dhe 2 poste parkim.

Cmimi 1000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Bilal Golemi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 5/3

Specifikime te tjera :

  • I mobiluar
  • Parkim
  • Kondicioner

Info Financiare :

Qira 1 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 258 m²
Dhoma 5
Banjo 2
Kati 2
Orientimi Lindje

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate