0 prona te gjetura

QERA / Vile 3 Kat ne Rr. Ali Demi

ID : V012012350

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Ali Demi.

Kati i 1-re organizohet ne 1 hapesire, me siperfaqe 350m2.

Kati i 2-te organizohet ne 6 dhoma, 3wc dhe ballkon, me siperfaqe 350m2.

Kati i 3-te organizohet ne 6 dhoma, 3wc dhe ballkon, me siperfaqe 350m2.

Vila eshte ndertim i ri, i shtruar ne pllake. Oborri i viles eshte 1000m2, mundeson parkim. Vile e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.

Cmimi 6000 Euro/muaj.

 

Adresa :

Rruga Ali Demi
Tirane

Qyteti : Tirane

Zona : 1/2

Specifikime te tjera :

  • Parkim
  • Pamje nga rruga kryesore

Info Financiare :

Qira 6 000 € / muaj

Detajet :

Gjendja e prones Ndertim i Ri
Siperfaqe 1 350 m²
Dhoma 12
Banjo 6
Kati N/A
Nr i kateve 3

Vendndodhja ne harte :

Na shkruani:

FaLang translation system by Faboba

 +355 4 4809606 +355 672053361

Rruga Sami Frasheri, Prane selise se LSI, zona Bllok, Tirane.

Email: tiranarealestate@gmail.com; Skype: tirana.real.estate